چهارشنبه 5 تیر 1398، 26 June 2019

مشخصات آگهی

شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین

تولید و عرضه کننده تجهیزات تعمیرگاهی خودرو

شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت دستگاههای عیب یاب شروع نموده و همسو با رشد تکنولوژی خودرو در ایران در حال توسعه و بروز رسانی دستگاههای خود می باشد.
دستگاههای عیب یاب شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین کلیه خودروهای گروه تولیدی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو، زامیاد، کرمان خورو، مدیران خودرو، بهمن
 خودرو و ..... را بطور کامل پوشش می دهد.
همچنین دستگاههای دیاگ خودروهای خارجی را به صورت تخصصی ارائه به بازار نموده تا نیاز کامل مشتریان خود را در این زمینه برآورده نماید.
شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین در ادامه سیر تکاملی خود و با توجه به نیاز مشتریان، مبادرت به تولید و عرضه انواع تجهیزات تعمیرگاهی مانند انژکتورشور، شارژ گاز کولر، تعویض روغن گیربکس اتوماتیک، تستر ECU ، مولتی تستر و غیره نموده است. 
همچنین این شرکت در زمینه تجهیزات آموزشی، تابلوهای شبیه ساز و استندهای آموزشی فعالیت مستمر داشته و به منظور بالابردن سطح دانش و تجربه فعالان بخش خودرو اقدام به برگزاری انواع دوره های آموزشی مبتنی بر نیاز تعمیرکاران عزیز  می نماید
همکاری شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین با شرکت های برتر خودروسازی در ایران شامل ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و زامیاد و اخذ تاییدیه و انعقاد قرار داد با این شرکتها از جمله نقاط عطف این شرکت محسوب می گردد.
مدیریت شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان محترم خود بوده و نظرات شما عزیزان را سرلوحه فعالیتهای خود قرار می دهد.
محصولات
دستگاه عیب یاب انژکتوری :
دستگاه عیب یاب سیستم انژکتوری قابل حمل (پرتابل)
دستگاه دیاگ خودرو های خارجی (مولتی برند)
دستگاه مولتی دیاگ خودرو های خارجی
دستگاه عیب یاب سیستم انژکتوری لپ تاپی
دستگاه عیب یاب سیستم انژکتوری کامپیوتری
دستگاه تخصصی تعریف کلید خودرو های خارجی
تجهیزات تعمیرگاهی خودرو :
گروه تست و شستشوی انژکتور
گروه شارژ گاز کولر
گروه مکانیکی
گروه برقکار
تجهیزات کمک آموزشی :
تابلوی آموزشی شبیه ساز سیستم انژکتوری
استند های آموزشی موتور انژکتوری

آیدی کانال تلگرام :  @motorazmasamin
اینستاگرام : motorazmasamin

اطلاعات تماس
 • نام و نام خانوادگی:

  شرکت مهندسی موتورآزمای ثمین

 • موقعیت:

  تهران

 • تاریخ ارسال:

  26 شهریور 1397 ساعت 13:55

 • تاریخ انقضا:

  30 بهمن 1398

 • تلفن تماس:

  02166595657

 • موبایل:

  -

 • وب سایت:

  https://t.me/motorazmasamin

 • پست الکترونیکی:

  info@motorazma.com

 • آدرس:

  تهران - خیابان آزادی - ابتدای اسکندری شمالی - پلاک 3 - طبقه اول

اخبار و خواندنی ها
📌خشک کار کردن موتور خودروهای با سوخت CNG 🔸سوخت CNG نسبت به سایر سوختهای هیدروکربنی دارای پائین ترین نسبت کربن به هیدروژن (۱ اتم کربن در مقابل ۴ اتم هیدروژن) است. لذا سوختن آن کربن کمتری بر جای گذاشته و در خودروهای گازسوز بعلت کاهش قابل ملاحظه این رسوبات ( کربن ) , در منطقه احتراق ، ورودی سوپاپها ، سرپیستونها و شیارهای رینگها ، امکان گریپاژ کردن قطعات بمراتب کاهش یافته و همچنین به علت کاهش قابل ملاحظه رسوبات کربن و آلاینده های خروجی ، روغن موتور و فیلتر آن نسبت به سوخت بنزین تمیزتر