چهارشنبه 3 بهمن 1397، 23 January 2019

تبلیغات و آگهی ها

ویژه

صنایع دستی-مشاغل خانگی

خدمات ساختمانی

املاک

موسسات غذایی

پوشاک

پزشکی و زیبایی

آرایشی و بهداشتی

خدمات

سیر و سفر

لوازم و اثاثیه

اتومبیل _موتور

آموزشی -فرهنگی

موبایل - کامپیوتر -اینترنت

زیورآلات

چاپ و تبلیغات

مجالس و مراسم

ورزش

استخدام و کاریابی

متفرقه

⭕️ آیا فرزند معلول دارید ؟ 💜 معلولیت را به فرصت تبدیل کنیم 💜
مشخصات آگهی

کارآفرینی برای معلولان

طرح کارآفرینی اشتغال معلولین

⭕️ لطفا با دقت بخوانید👇

☀️  به نام خدا  ☀️
والدین گرامی :
سلام ؛
با مشارکت داوطلبانه در ثبت و راه اندازی سازمان مردم نهاد در استان محل سکونت خود ؛ در اشتغال فرزند معلول خویش به خودکفایی برسید و دیگر نیازی به مراجعه به بخش های خصوصی و دولتی برای اشتغال فرزند دلبندتان را نخواهید داشت .

☀️ قطعا یکی از دغدغه های شما والدین گرامی ؛ موضوع اشتغال عزیزان معلول شما ( معلولان کم توان ذهنی و معلولان جسمی ) می باشد که در آینده بتوانند با آسودگی خاطر به کاری متناسب با توانمندی شان مشغول به کار شوند .

☀️ اینجانب به عنوان یک کارآفرین ؛ آماده همکاری با شما والدین گرامی هستم تا بتوانیم در کنار هم ؛ موضوع اشتغال فرزندان معلول شما را با توجه به توانمندی آنان به بهترین نحو ممکن به سر منزل مقصود برسانیم .

☀️برای آغاز به کار لازم است در استان محل سکونت شما ؛ نسبت به ثبت و تاسیس سازمان مردم نهاد اقدام نمائیم
( با محور فعالیت امور اجتماعی و حمایت از معلولین ؛ مطابق با جدول استانداردسازی موضوع فعالیت سازمان های مردم نهاد )

☀️ در هر استان نسبت به ثبت و تاسیس یک سازمان مردم نهاد اقدام خواهد شد و کلیه مراحل اداری ثبت سازمان مذکور توسط اینجانب انجام می گردد .

☀️ اعضای هیات مدیره و تشکیلات پرسنلی مورد نیاز سازمان مذکور از بین والدین گرامی و خانواده های محترم معلولان در همان استان انتخاب خواهند شد ( وفق مقررات ثبت سازمان های مردم نهاد )

☀️هزینه های مرتبط با راه اندازی دفتر اداری و مراحل ثبت سازمان در هر استان با والدین محترم معلولان در همان استان خواهد بود که داوطلب ثبت و راه اندازی سازمان مربوطه می باشند .

☀️ طرح اینجانب جهت اشتغال سازی معلولان گرامی ؛ اشتغال ایشان در بازارچه های گنبدی شکل خواهد بود که در نقاط مختلف شهرها نصب خواهد شد ( بازارچه های خیریه و به صورت دائمی )
 ( مساحت این بازارچه ها ۲۰ متر مربع و ارتفاع ۲/۷۵ متر می باشد و در ۷ پازل ۱۰۰ کیلوگرمی از جنس فایبر گلاس قابل نصب و جمع آوری و حمل به نقاط مختلف شهر می باشد )

☀️طراحی این سازه ها توسط اینجانب انجام گردیده است و آماده تولید به صورت انبوه می باشد که پس از راه اندازی و  ثبت سازمان مردم نهاد ؛ با برگزاری همایش و اطلاع رسانی به مسئولین و خیرین و عموم مردم  وارد مرحله اجرائی جهت تولید و نصب در نقاط مختلف شهرها خواهد شد و پس از نصب ؛ عزیزان معلولی که توانمندی انجام کار را دارند مشغول به کار خواهند شد .

☀️معلولان عزیز در بازارچه های گنبدی شکل  می توانند در قالب بازارچه های خیریه ؛ نسبت به تولید یا فروش صنایع مختلف و همچنین فروش مواد غذایی و ... اقدام نمایند .

⭕️ پس از مطالعه دقیق مطالب فوق الذکر ؛ در صورتیکه تمایل دارید فعالیت را در استان شما ؛ آغاز نمائیم ؛ با من تماس حاصل فرمایید
همراه اینجانب    09016733150

🆔 t.me/Malolan

اطلاعات تماس
 • نام و نام خانوادگی:

  کارآفرینی برای معلولان

 • موقعیت:

  تهران

 • تاریخ ارسال:

  14 آبان 1397 ساعت 15:07

 • تاریخ انقضا:

  30 آذر 1398

 • تلفن تماس:

  -

 • موبایل:

  09016733150

 • وب سایت:

  https://t.me/Malolan

 • پست الکترونیکی:

  -

 • آدرس:

  -